Author: p***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice love it so good
Color: Black
Price: 12kr
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Letter |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Valentine's Day |
| Color | Black |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| Height | 0.1 cm |
| Length | 15 cm |
| Width | 9 cm |
| SKU | sb251216112078710221045 |
Overall Rating: 4.96/5
Author: p***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice love it so good
Color: Black
Author: k***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The temporary tattoo stays for long
Color: Black
Author: L***N
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: they are really nice
Color: Black
Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it stays on for a long time and rlly cute
Color: Black